
Сушарка для посуду з піддоном Kamille KM-0763D 37*33*13,5 см Білий Сушарка для столових приладів і посуду
531 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0763D
+380 (63) 450-27-39
немаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сушарка для посуду з піддоном Kamille KM-0763D 37*33*13,5 см Білий Сушарка для столових приладів і посуду
Сушарка для посуду Kamille - це практичне і зручне рішення для організації простору на вашій кухні. Конструкція сушарки дає змогу розмістити велику кількість посуду, а компактні розміри дають змогу заощадити місце.
Характеристики:
- Матеріал: сталь із хромованим покриттям
- Комплект включає: один пластиковий піддон, підставку для ложок і виделок.
- Тип сушки: настільна
- Кількість рівнів сушіння: один.
- Колір піддону: білий
- Розмір, см: 37*33*13,5



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Хромоване |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 135 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531 ₴





