
Сушарка для посуду двоярусна Kamille KM-0762C 55*24,5*37 см Червоний Настільна сушка Підставка для ложок
1 085 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0762C
+380 (63) 450-27-39
немаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сушарка для посуду двоярусна Kamille KM-0762C 55*24,5*37 см Червоний Настільна сушка Підставка для ложок
Сушарка для посуду Kamille - це практичне і зручне рішення для організації простору на вашій кухні. Двоярусна конструкція дає змогу розмістити велику кількість посуду, а компактні розміри дають змогу заощадити місце.
Характеристики:
- Матеріал: сталь із хромованим покриттям
- Комплект включає: один пластиковий піддон, підставку для ложок і виделок, тримач для склянок.
- Тип сушки: настільна
- Кількість рівнів: два
- Колір піддону: червоний
- Розмір, см: 55*24,5*37



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Хромоване |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 245 мм |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 085 ₴




