
Сушарка для посуду двоярусна Kamille KM-0762A 55х24,5х37см Зелений Настільна сушарка для посуду
998 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0762A
+380 (63) 450-27-39
немаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сушарка для посуду двоярусна Kamille KM-0762A 55х24,5х37см Зелений Настільна сушарка для посуду
Сушарка для посуду Kamille - це практичне і зручне рішення для організації простору на вашій кухні. Двоярусна конструкція дає змогу розмістити велику кількість посуду, а компактні розміри дають змогу заощадити місце.
Характеристики:
- Матеріал: сталь із хромованим покриттям
- Комплект включає: один пластиковий піддон, підставку для ложок і виделок, тримач для склянок.
- Тип сушки: настільна
- Кількість рівнів: два
- Колір піддону: зелений
- Розмір, см: 55*24,5*37



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 245 мм |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴








