
Форма для викладання Kamille KM-7770 8х8х4.5 см Квадратна форма для вирубки Форма квадратна для викладання
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7770
+380 (63) 450-27-39
немаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Форма для викладання Kamille KM-7770 8х8х4.5 см Квадратна форма для вирубки Форма квадратна для викладання
Форма для викладки/вирубки Kamille просто незамінна для гарної подачі салату або гарніру, а також для приготування різних десертів і вирубки тіста. Форма виконана з високоякісної сталі із застосуванням сучасних технологій.
У комплекті є спеціальна кришка-виштовхувач, за допомогою якої набагато легше працювати при оформленні певних страв. Завдяки своїй багатофункціональності, форма для викладки/вирубки Kamille прослужить Вам дуже довго і принесе тільки задоволення від використання.
Характеристики:
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Розміри: 8*8*4.5 см
- Особливості:
- багатофункціональність і зручність у використанні ,
- у комплекті кришка-виштовхувач,
- можна мити в посудомийній машині



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вирубка |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 45 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Польща |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴






